Aloha Care jest wyłącznym dystrybutorem produktów marki Sun Zapper na terytorium naszego kraju. Jesteśmy częścią globalnej marki – Formuła super przeciwsłonecznego sztyftu cynkowego wywodzi się z Australii, tam też jest on dumnie produkowany już od 21 lat. Sprzedawany w 36 krajach.

Zinc Stick jest preparatem przeciwsłonecznym z filtrem SPF 50+ zabezpieczającym skórę przed szkodliwymi promieniami UV. Ukryty jest w wygodnym i poręcznym sztyfcie, można korzystać z niego nawet w rękawiczkach. Nie klei się i nie spływa. Ponieważ jego formuła bazuje na naturalnym minerale – cynku, jest on bezpieczny dla skóry, dba o nią i może być stosowany nawet z osobami z wrażliwą bądź problematyczną cerą. Jest to kosmetyk wodoodporny, utrzymuje się min. 4 h – można spokojnie wyskoczyć na przedłużoną sesyjkę kite’a, a nasza skóra będzie bezpieczna:) Zdobył popularność dzięki niesamowitym kolorom i bardzo wysokiej skuteczności – jest ulubionym kremem z filtrem Australijskich surferów – testowany był w gorącym słońcu tego kontynentu. W końcu dostępny jest również w Polsce! Polecamy go do wszelkiego rodzaju sportów – wodnych (kitesurfing, windsurfing, wake), śnieżnych (narciarstwo, snowboard, skitouring),tenisa, rolek, ultimate frisbee, rowerów, golfa i wszystkich tych, podczas których chcecie móc bezpiecznie i kolorowo wyjść na słońce.

Bezpieczeństwo Zinc’a potwierdza rejestracja w TGA (Therapeutic Goods Administration). Co ważne, produkt nigdy nie był testowany na zwierzętach. Nie zawiera szkodliwych parabenów oraz silikonów.

Naszą misją było dostarczenie na rodzimy rynek kremu z filtrem UV, który działa na zasadzie barierowej (neutralizuje szkodliwe promieniowanie UV nie w skórze, a na jej powierzchni) i jest stworzony dla sportowców.

Nasz team tworzą miłośnicy wszelkiego rodzaju aktywności (szczególnie wind&kite surfingu, narciarstwa, ultimate frisbee i tenisa), osoby wywodzące się z branży farmaceutycznej oraz pasjonaci zdrowego stylu życia. Wszyscy uwielbiamy Zinc Stick’a!

DROGI KLIENCIE!

Pewnie zauważyłeś już, że nasze kolorowe Zinc Sticki nie są aktualnie dostępne. Wynika to ze zmian w składzie, jakich dokonuje producent Australijski, tak aby dostosować Twój ulubiony, przeciwsłoneczny sztyft do nowych przepisów Europejskich. Pracujemy nad tym, aby jak najszybciej przywrócić możliwość kupna Sun Zapperów, lecz ze względu na skomplikowaną ścieżkę badań i certyfikacji proces ten wydłuża się.