Story - z miłości do słońca i sportu

Nasza przygoda rozpoczęła się od sportów wodnych, gdzie po raz pierwszy dostrzegliśmy potrzebę ochrony skóry twarzy przed intensywnym słońcem. Mało który kosmetyk potrafi sprostać temu zadaniu w trudnych warunkach przelewającej się słonej wody. Zaczęliśmy używać, a później sprowadzać do Polski kolorowe sztyfty przeciwsłoneczne do surfingu. Początkowo był to australijski Sun Zapper – wodoodporny sztyft przeciwsłoneczny w różnych kolorach stał się bestsellerem. Jakiś czas później nawiązaliśmy również współpracę z francuską marką EQ…

Aloha Sun Stick sztyft przeciwsłoneczny do surfingu

Podczas kilku wypadów surfingowych zwróciliśmy uwagę na problem wszędobylskich plastikowych śmieci rozsianych po plażach. Postanowiliśmy zrobić krok ku zmianie i stworzyć krem przeciwsłoneczny w ekologicznym opakowaniu, które nie zawierałoby plastiku. Udało nam się zaprojektować produkt o podobnych właściwościach do tych które do tej pory znaliśmy, a jednocześnie znaleźliśmy dla niego opakowanie wykonane z papieru! Chcieliśmy stworzyć produkt, z którego sami będziemy korzystać. Tak powstał Aloha Sun Stick!

Przyświeca nam idea, że miłość do przyrody i natury, ruch, a także szacunek do własnego ciała nie powinien być jedynie elementem wakacyjnego wyjazdu, lecz stylem życia. Uwielbiamy wszelkie aktywności na powietrzu, szczególnie sporty wodne i zimowe, wierzymy, że każdy powinien mieć nieskrępowaną możliwość korzystania z tego, co pięknego daje nam Świat. Słońce, czyste powietrze i wodę, dobre i zdrowe jedzenie, naturalne kosmetyki.

Ponieważ podobieństwa się przyciągają, dlatego jesteśmy przekonani, że jesteś taką osobą jak my. Życzmy Ci wspaniałych, aktywnych chwil i dużo słońca! <3 Dziel się z nami Waszą historią @alohacarepolska przez Instagrama i Facebooka.

Aloha!

Maja & Bartek

Aloha Sun Stick został doceniony m.in. przez Women’s Health, Magazyn PiliPili Travel Buddy, blogi surferskie Baltic Kooks i niemafal.com 🙂

najlepszy krem do surfingu
Aloha Care Baltic Kooks
Aloha Sun Stick Pili Pili