Story

Aloha!

Jesteśmy rodzinną firmą, której przyświeca idea, że miłość do przyrody i natury, ruch, a także szacunek do własnego ciała nie powinien być jedynie elementem wakacyjnego wyjazdu, lecz stylem życia. Uwielbiamy wszelkie aktywności na powietrzu, szczególnie sporty wodne i zimowe, wierzymy, że każdy powinien mieć nieskrępowaną możliwość korzystania z tego, co pięknego daje nam Świat. Słońce, czyste powietrze i wodę, dobre i zdrowe jedzenie, naturalne kosmetyki.

Przygodę z wiatrem i wodą zaczynaliśmy od windsurfingu… później kajta, i dopiero z tymi doświadczeniami poznaliśmy najczystszą postać radości płynącej z fal – surfing. Ocean pokazuje nam często swoją wyższość, ale progres cieszy jak nic innego! Zimą też próbowaliśmy wszystkiego, ale pozostajemy wierni narciarstwu – temu na, i poza trasą.

W końcu z tego czerpiemy energię – słońca, wody, śniegu – chyba prawdą jest, że lepiej żyje się na plaży i w górach –  dlatego całkiem często można nas tam spotkać. Dlatego tak dobrze rozumiemy, jak ważna jest ochrona przeciwsłoneczna. Skuteczna, wodoodporna, zawierająca naturalne filtry UV.

Proponowana przez nas od kilku lat w Polsce, niecodzienna forma kremu z filtrem – naturalny, wodoodporny sztyft przeciwsłoneczny w różnych kolorach stał się bestsellerem.

Ważne dla nas są kwestie ekologii – składniki kosmetyków oraz ich opakowania – czy plastik, w który są pakowane pochodzi / nadaje się do recyclingu, czy składniki zawarte w kosmetykach są bezpieczne dla oceanicznej fauny i flory, czy kosmetyki pielęgnacyjne do skóry są naturalne i łagodne, czy w procesie produkcji zachowane są najwyższe standardy.

A gdy kosmetyki mamy już w magazynie… to każde zamówienie pakujemy i wysyłamy dla Ciebie z radością i miłością.

W naszych działaniach nie jesteśmy sami –  wspiera nas wiele niesamowitych osób, którym dziękujemy! #friendsarefamily

Ponieważ podobieństwa się przyciągają, dlatego jesteśmy przekonani, że jesteś taką osobą jak my. Życzmy Ci wspaniałych, aktywnych chwil i dużo słońca! <3 Dziel się z nami Waszą historią @alohacarestore przez Instagrama i Facebooka.

Niech moc natury będzie z Tobą!

Maja & Bartek