Story

Aloha!

Jesteśmy rodzinną firmą, której przyświeca idea, że miłość do przyrody i natury, a także szacunek do własnego ciała nie powinien być jedynie elementem wakacyjnego wyjazdu, lecz stylem życia.

Uwielbiamy wszelkie aktywności na powietrzu, szczególnie sporty wodne i zimowe <3

U nas na początku był windsurfing… później kite, i dopiero z tymi doświadczeniami najczystsza postać radości płynącej z fal – surfing. Nadal się uczymy, ale progres cieszy jak nic innego!

Zimą wszelkie wariacje na temat narciarstwa.

W końcu z tego czerpiemy energię – słońca, wody, śniegu – wierzymy, że lepiej żyje się na plaży i w górach – blisko natury – dlatego całkiem często można nas tam spotkać. Bardzo dobrze rozumiemy, jak ważna jest ochrona przeciwsłoneczna. Skuteczna, wodoodporna, zawierająca naturalne filtry UV.

Proponowana przez nas, niecodzienna forma kremu z filtrem – naturalny, wodoodporny sztyft przeciwsłoneczny w różnych kolorach stał się bestsellerem.

W naszych kosmetykach wykorzystujemy jedynie naturalne, mineralne pigmenty, wartościowe składniki ochronne i pielęgnacyjne takie jak olejek z Tahitian Monoi, wosk pszczeli, szarotka alpejska czy baobab, posiadające wyjątkowe właściwości.

Ważne dla nas są kwestie ekologii – czy plastik, w który pakowane są kosmetyki pochodzi / nadaje się do recyclingu, czy składniki zawarte w kosmetykach są bezpieczne dla oceanicznej fauny i flory, czy kosmetyki pielęgnacyjne do skóry są naturalne i łagodne, czy w procesie produkcji zachowane są najwyższe standardy.

A gdy kosmetyki mamy już w magazynie… to każde zamówienie pakujemy i wysyłamy dla Was osobiście, z radością i miłością.

Życzymy Wam wspaniałych, aktywnych chwil! Dzielcie się z nami Waszą historią @alohacarestore przez Instagrama i Facebooka.

Niech moc natury będzie z Wami!

Maja & Bartek