Naturalne kremy z filtrem

60 Milionów Klientów wybrało naturalny krem z filtrem EQ

Naturalny krem z filtrem EQ

60 Milionów Klientów* wybrało naturalny krem z filtrem EQ

*(60 millions de consommateurs – francuski magazyn)

W lipcowej edycji magazynu 60 Milionów Klientów opublikowany został ranking kosmetyków przeciwsłonecznych, który opierał się głownie na analizie składu oraz skuteczności. Wszystkie kosmetyki, które brały udział w teście musiały być wcześniej już zakwalifikowane do grupy produktów organicznych.

INC – The National Institute of Consumer Affairs, który cytowany jest w artykule, przetestował 8 naturalnych kremów przeciwsłonecznych o faktorze SPF 50 lub wyższym, mierząc ich ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB, przyznając punkty za skład oraz przejrzystość informacji zawartych na opakowaniu.

Naturalny krem z filtrem EQ SPF50 otrzymał 17 punktów na 20 i dzięki temu wynikowi uplasował się na najwyższej pozycji testu!

Naturalny krem przeciwsłoneczny EQ SPF 50 wybrany najlepszym spośród organicznych kosmetyków do ochrony przed słońcem wg. 60 Milionów Konsumentów!

Dlaczego eko krem z filtrem EQ Love z faktorem SPF 50 UVA UVB jest tak dobry?

  • Krem testowany był zgodnie ze wszystkimi oficjalnymi zaleceniami, regulacjami oraz rozporządzeniami w Europie oraz na świecie, przy użyciu zarówno metod in vitro jak i in vivo, aby upewnić się, że chroni skórę przed promieniowaniem ultrafioletowym – UVA i UVB w najbardziej efektywny sposób.
  • Formuła kremu jest stabilna (to bardzo ważne, a wiele kosmetyków nie zawiera informacji na temat ich stabilności, przez co filtry pod wpływem słońca rozkładają się przestając działać, lub, co gorsza, wnikają do skóry jako szkodliwe substancje).
    Nasz naturalny i organiczny krem z filtrem EQ EVOA SPF 50 dzięki swojej stabilnej formule zapewnia ochronę przez wiele lat od momentu wyprodukowania.
  • Organiczny krem z filtrem EQ SPF 50 nie zawiera żadnych składników, które mogą być niepożądane w kremie z filtrem UV – takich jak alkohol, chemiczne substancje, możliwe alergeny lub środki, które są szkodliwe dla skóry i życia oceanicznego.

Ważne, aby zrozumieć w jaki sposób formuła naturalnego kremu przeciwsłonecznego wpływa na jego bezpieczeństwo i skuteczność. Filtry mogą być chemiczne lub mineralne, filtr może przybierać formę kremu, sprayu lub sztyftu (takiego jak np. nasze kolorowe sztyfty przeciwsłoneczne EQ SPF 50).

Formuła organicznego kremu przeciwsłonecznego EQ Evoa jest optymalna pod kątem stabilności, skuteczności i konsystencji. Dzięki temu, że nie zawiera nano-cząsteczek, może zostawiać delikatną warstwę na skórze. Warstwa ta działa jak tarcza i odbija promieniowanie UV, nie dopuszczając go do wnętrza skóry, tym samym zabezpieczając skórę przed procesami starzenia.

Ponadto, trzeba być ostrożnym w przypadku kosmetyków przeciwsłonecznych, które zawierają filtry mineralne, ale są pakowane jako spray – w momencie, kiedy cząsteczki osiądą na dnie butelki, a pod wpływem ciśnienia połączą się w większe grupy, nawet po mocnym wstrząśnięciu nie otrzymamy tak samo nasyconej formuły filtra.

Ekologiczne filtry przeciwsłoneczne EQ gwarantują równomierne rozprowadzanie, są bezpieczne i skuteczne, a przy tym bezpieczne dla środowiska i zdrowia. Zachęcamy także do wypróbowania innych kosmetyków z filtrami UVA i UVB, takich jak np. kolorowy sztyft przeciwsłoneczny EQ – jest on w 100% naturalny, idealnie nadaje się do ochrony delikatnej skóry twarzy. Kolorowy sztyft przeciwsłoneczny z filtrem UVA i UVB to świetny pomysł dla osób aktywnych, uprawiających sporty wodne (jest wodoodporny!) oraz dla dzieci.

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania dotyczące kosmetyków EQ – zachęcamy do kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *